2009. Feb.
02
Marss uzbrūk!!!
Šovakar ( kā liecina internetā atrastā informācija arī citās dienās) debesīss varēja novērot interesantu parādību, proti zilu, sarkanu un iespējams zaļu mirgojošu gaismu.
Līdz šim ir bijuši tikai trīs loģiski skaidrojumi:
1) Ka tā esot zvaigzne
2)Kāds no Zemes makslīgajiem pavadoņiem
3) Un mans mīļākais NLO
Brīvi varat izteikt savu viedokli.
Attēli galerijā.
P.s
Tie, kas domā, ka tas NLO šovakar pie manis ar visu iespējamo šaujamspēku :)
Vairāk informācijas:
Šeit un šeit
Birkas: Citplanētieši






